Projekto kūrėjas

Projekto „miniTrips“ autorius ir kūrėjas – Bernardas Šliamka, 23 metų amžiaus vilnietis, šiuo metu studijuojantis Vilniaus Gedimino technikos universitete.

Domėjimasis aplinka, miestų plėtra, nauja statyba gyvenvietėse ir infrastruktūros pokyčiais privedė prie to, jog 2014 m. autorius sukūrė „miniTrips“ vienadienių kelionių po Lietuvą tinklaraštį, kuriame dalinosi įspūdžiais bei pilnavertiškais objektų ir aplinkos aprašymais ir laisvalaikiu vykdomų kelionių po Lietuvos gyvenvietes. Surinkus daugybę informacijos buvo nuspręsta ją pateikti tinkamesniu, paprasčiau pasiekiamu formatu. Taip ir buvo sukurtas „miniTrips“ gyvenviečių gidas.

Keliautojai

Į kiekvieną „miniTrips“ kelionę vyksta bent du žmonės – vienas jų autorius Bernardas Šliamka. Kiti kartu keliones vykdantys komandos nariai:

Jonas Žvirgždas
Linas Strakšys

Kartu keliavę, prisidėję ir palaikantys

Tiksliausiai gyvenvietes žino tie, kuriose jose (arba šalia jų) gyvena, tad vykdant „miniTrips“ keliones stengiamasti rasti vietinių žmonių, kurie padeda suplanuoti tinkamiausią maršrutą arba objektus parodo keliaudami kartu. Dėkojame (abėcėlės tvarka) už pagalbą planuojant, už palydą ir/arba transportą keliaujant, ir net už maistą bei pramogas kelionių metu!

Daumantė Akstinavičiūtė
Justė Kareivaitė
Eglė Katkutė
Indrė Mitrulevičiūtė
Toma Zmitrulevičiūtė
Lukas Žmoginas