Atsakomybės apribojimas

Projekte stengiamasi pateikti kaip įmanoma tikslesnę informaciją, tačiau ji nebūtinai yra išsami, tiksli, atnaujinta ir teisinga. Autorius(-iai) neprisiima jokios atsakomybės už „miniTrips“ projekte, socialinių tinklų profiliuose ir kituose, susijusiuose ar nesusijusiuose puslapiuose, skelbiamo turinio (tekstinės informacijos, istorinės informacijos, nuotraukų, vaizdo įrašų, garso įrašų ir panašiai) tikslumą bei kokybę. Skelbiama nuomonė nebūtinai yra teisinga, tiksli, atitinka autoriaus(-ių) nuomonę.

Puslapiuose leidžiama laisvai komentuoti; už komentarus atsako patys komentatoriai. Puslapiuose ir tinkluose yra nuorodų į išorinius šaltinius. Už tai, kas pateikiama juose, autorius(-iai) neatsako ir jo turinio nekontroliuoja.

Jei manote, jog puslapiuose ar socialinių tinklų paskyrose esanti informacija yra neteisinga ar žeidžia Jūsų ar Jūsų atstovaujamos įmonės interesus, prašome susisiekti su projekto kūrėjais elektroniniu paštu. Visą susidariusią situaciją pasistengsime išspręsti lengvai, greitai ir taikiai.


Privatumo politika

Šioje privatumo politikoje numatyta, kokie duomenys renkami iš šio projekto skaitytojų, kurie lankosi projekto pagrindiniame ir (arba) kituose projekto puslapiuose.

Siekiant tobulinti svetainę ir jos turinį orientuojamasi į lankytojus, o tam, kad žinotume, kokie lankytojai lankosi mūsų internetiniame puslapyje, esame įdiegę Google Analytics įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti svetainės naudojimo duomenis. Kokie duomenys yra renkami galite sužinoti oficialiame Google Analytics puslapyje: https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=lt

Norėdami, kad Google Analytics nefiksuotų jūsų apsilankymų mūsų bei kituose puslapiuose, galite įsidiegti Google Analytics atsisakymo naršyklės papildinį – https://support.google.com/analytics/answer/181881

Mūsų svetainėje taip pat naudojami Google slapukai (angl. cookies), kurie naudojami tos pačios bendrinės lanktojų informacijos nustatymui. Plačiau apie slapukus, jų valdymą bei ištrynimą, galite sužinoti čia – www.allaboutcookies.org

Projekte nerenkami jokie kiti duomenys – puslapyje nėra galimybės komentuoti ar kitu būdu perduoti asmeninę kontaktinę jūsų informaciją.