Informacija dėl COVID-19 ir karantino laikotarpio

kategorija: Uncategorized | 0

Vyriausybės nutarimu, dėl sparčiai daugėjančių užsikrėtimo COVID-19 atvejų, nuo 2020 m. lapkričio 7 d. iki lapkričio 29 d. visoje šalies teritorijoje yra įvedamas karantinas.

Primename, kad karantino metu visose viešose yra privaloma dėvėti veido kaukes, laikytis 2 metrų atstumo nuo kitų žmonių, nesiburiuoti (būti daugiausia iki 5 žmonių grupėje), viešajame miestų ir tarpmiestiniame transporte užimti tik sėdimas vietas ne mažesniu nei 1 metro atstumu. Valstybės sienos kirtimas išlieka apribotas. Keliaudami būtinai laikykitės šių ir kitų paskelbtų reikalavimų bei rekomendacijų – pažeidėjams gresia teisinė atsakomybė. Tiksli informacija apie karantiną – Lietuvos Respublikos Vyriausybės puslapyje.

Gyventojams yra rekomenduojama atsisakyti nebūtinų kelionių ir palikti gyvenamąją vietą tik vykstant į darbą, prekybos vietą, dėl sveikatos priežiūros ir kitų būtinų paslaugų. „miniTrips” komanda primygtinai rekomenduoja atsisakyti pažintinių kelionių, projekte miniTrips.lt bei kelionių tinklaraštyje skelbiama informacija naudotis iš namų, suplanuotas keliones vykdyti tik pasibaigus karantino rėžimui.

Dėkojame, kad esate atsakingi.
miniTrips.lt

Komentarai