Informacija dėl COVID-19 ir karantino laikotarpio

kategorija: Uncategorized | 0

Vyriausybės nutarimu, dėl sparčiai daugėjančių užsikrėtimo COVID-19 atvejų, visoje šalies teritorijoje yra įvestas karantinas.

Primename, kad karantino metu visose viešose yra privaloma dėvėti veido kaukes, bendrauti tik su savo namų ūkio nariais, viešajame miestų ir tarpmiestiniame transporte užimti tik sėdimas vietas ne mažesniu nei 1 metro atstumu. Valstybės sienos kirtimas išlieka apribotas. Būtinai laikykitės šių ir kitų paskelbtų reikalavimų bei rekomendacijų – pažeidėjams gresia teisinė atsakomybė. Tiksli informacija apie karantiną – Lietuvos Respublikos Vyriausybės puslapyje.

Gyventojams yra draudžiama judėti gyvenamosios vietos savivaldybės teritorijoje ar už jos ribų dėl nebūtinų priežasčių – draudžiama palikti gyvenamąją vietą, nebent vykstama į darbą, prekybos vietą, turimą nekilnojamojo turto objektą, valdomą nuosavybės teise, laidotuves, dėl sveikatos priežiūros ir kitų būtinų paslaugų, taip pat šeimos nariams, kai vykstama pasivaikščioti atvirose erdvėse arba prižiūrėti sergančių ir negalinčių savimi pasirūpinti asmenų.

„miniTrips” komanda primygtinai prašo atsisakyti visų pažintinių išvykų, projekte miniTrips.lt bei kelionių tinklaraštyje skelbiama informacija naudotis tik informaciniais tikslais namuose, nelankant pačių objektų. Išvykti iš savo savivaldybės draudžiama! Prašome visas iki šiol suplanuotas keliones vykdyti tik kai situacija stabilizuosis ir tai bus leidžiama. Likite namuose, saugokite savo ir kitų sveikatą bei gyvybes.

Dėkojame, kad esate supratingi ir atsakingi.
miniTrips.lt

Komentarai