Informacija dėl COVID-19 ir karantino laikotarpio

kategorija: Uncategorized | 0

Vyriausybės nutarimu, dėl didelio užsikrėtimo COVID-19 atvejų skaičiaus, visoje šalies teritorijoje yra įvestas karantinas.

Primename, kad karantino metu visose viešose privaloma dėvėti veido kaukes (išimtis taikoma lauke, jei aplink 2 metrų atstumu nėra kitų žmonių, neskaitant šeimos narių). Taip pat patalpų viduje leidžiama bendrauti tik su savo namų ūkio nariais, viešajame miestų ir tarpmiestiniame transporte užimti tik sėdimas vietas ne mažesniu nei 1 metro atstumu. Valstybės sienos kirtimas išlieka apribotas. Būtinai laikykitės šių ir kitų paskelbtų reikalavimų bei rekomendacijų – pažeidėjams gresia teisinė atsakomybė. Tiksli informacija apie karantiną – Lietuvos Respublikos Vyriausybės puslapyje.

Gyventojams yra draudžiama judėti gyvenamosios vietos savivaldybės teritorijoje ar už jos ribų dėl nebūtinų priežasčių – draudžiama palikti gyvenamąją vietą, nebent vykstama į darbą, prekybos vietą, turimą nekilnojamojo turto objektą, valdomą nuosavybės teise, laidotuves, dėl sveikatos priežiūros ir kitų būtinų paslaugų, taip pat kai vykstama pasivaikščioti atvirose erdvėse arba prižiūrėti sergančių ir negalinčių savimi pasirūpinti asmenų.

„miniTrips” komanda prašo atidžiai planuoti išvykas, kai vykstama pasivaikščioti, nepažeisti galiojančių karantino nuostatų, neviršyti galimo leistino kontaktų skaičiaus lauke, nesibūriuoti, laikytis saugaus atstumo ir higienos, išlikti sąmoningais ir laikytis visų saugumo rekomendacijų.

Dėkojame, kad esate supratingi ir atsakingi.
miniTrips.lt

Komentarai