Informacija dėl COVID-19 ir karantino laikotarpio

kategorija: Uncategorized | 0

Atnaujinta 2020-05-14: Švelnėjant karantino sąlygoms išlikite atsakingi – keliaukite tik iš anksto apgalvotais maršrutais, vaikščiokite saugiu atstumu nuo kitų žmonių, laikykitės privalomų saugumo reikalavimų, rekomendacijos dėvėti apsauginę kaukę, nesibūriuokite, palietę paviršius iškart dezinfekuokite rankas.

„miniTrips“ projekto kūrėjai nori priminti, kad šalyje yra paskelbtas karantinas. Šiuo, visiems labai netradiciniu ir daugumai sudėtingu laikotarpiu, raginame laikytis Vyriausybės bei savivaldybių skelbiamais nurodymais, rekomendacija likti namuose, iš namų išeiti tik turint svarią priežastį, jokiu būdu nekeliauti turistiniais tikslais. Puikai suprantame, jog šylantys orai, atgyjanti gamta tiesiog kviečia ištrūkti į lauką, pažinti apylinkes ar tolesnius Lietuvos miestus, tačiau kiekvienas privalome būti supratingais ir nerizikuoti savo, artimųjų bei kitų mūsų šalies piliečių sveikata.

Karantino laikotarpiu prašome naudotis „miniTrips“ projektuose skelbiama informacija tik iš namų, o keliones pagal mūsų rekomenduojamus maršrutus ar aprašomus objektus vykdyti tik karantinui pasibaigus.

Svarbiausią informaciją apie Covid-19 rasite www.koronastop.lt, veiklos namuose rekomendacijų galite rasti www.karantinas.lt

Komentarai