Netoli Šventosios centro, arčiau upės vingio stovi apleistas statinys – Šventosios estrada. Sunku rasti tikslios informacijos apie jį – kalbama, jog čia anksčiau vykdavo koncertai, tačiau vėliau pastatu niekas nebesirūpino. Porą metų apleistoje erdvėje koncertus rengė šalia esančioje teritorijoje vykęs festivalis „Satta Outside“. Vėliau estrados scenos dalį dengęs stogas buvo nugriautas, palikos tik šoninės sienos. Pastatas priklauso Šventosios Kultūros centrui.

Šalia pastato kurį laiką stovėjo taip pat paskutiniu metu apleistas apžvalgos ratas. Gyventojai skųsdavosi, jog nuo ratas sukdavosi nuo vėjo, todėl galiausiai buvo suvirintas, kad nejudėtų. 2008 m. spauda pranešė, jog apžvalgos ratas paslaptingai dingo – atrakcioną išardymui nusiprkusi bendrovė jo tiesiog neberado. Kalbama, jog ratas buvo išpjaustytas ir parduotas į metalo laužą prieš juo pasirūpinant įmonei.

Įspėjame: Šventosios vasaros estrada – galimai avarinės būklės statinys, be to, priklausantis Kultūros centrui, todėl jo lankymas gali būti neteisėtas ir pavojingas! Geriau pastatą apžiūrėti iš išorės.

  • Adresas: Šventosios g. 27
  • Koordinatės: 56.03127, 21.09197